W minioną niedzielę, 15 października w kinie „Przedwiośnie” odbył się koncert charytatywny na rzecz Zakładu Opieki Paliatywnej SP ZOZ w Krotoszynie. W czasie występów przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na zakup materacy przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych.

 

         Na scenie zaprezentowały się zespoły: SMAJL, Zetka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie oraz TACY NIE INNI wraz z chórem Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie. Koncert charytatywny uświetnił obchody Dnia Papieskiego oraz Światowego Dnia Hospicjów. Jednym z haseł obu tych wydarzeń były słowa: „Idźmy naprzód z nadzieją”.

         Organizatorami koncertu byli: Parafia pw. św. Jana Crzciciela w Krotoszynie, Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej (CWZK), Krotoszyński Ośrodek Kultury (KOK), Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Krotoszynie oraz jej szkolny klub wolontariuszy.

         Tegoroczny koncert charytatywny po raz kolejny pokazał, że ludzi dobrej woli jest bardzo dużo. Wspólny cel, którym stała się pomoc bliźniemu zaowocował. Organizatorzy, prowadzący, młodzi artyści - każdy z nich, dołożył symboliczną „cegiełkę”, która będzie budować szlachetną ideę pomocy potrzebującym.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO