W tym roku szkolnym obchodzimy 115-lecie  (1902-2017) powstania Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Krotoszynie. W ramach obchodów Jubileuszowych zorganizowany został konkurs plastyczny dla klas 1-3 SP. Tematyką pracy było wykonanie tarczy lub plakietki szkolnej. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i talentem plastycznym. Najładniejsze prace zostały nagrodzone i wyróżnione.

 

I miejsce Marcin Krawczyński kl. IIId

II miejsce Emilia Krawczyk kl. IIId

II miejsce Blanka Krawczyk kl. IIId

III miejsce Ignacy Rosik kl. IIIa

Wyróżnienie dla uczniów: Nadia Lubczyk kl. IIa; Kacper Zakońki kl. IIIc; Borys Gmurowski kl. IIa

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych szkolnych konkursach. J

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO