5 listopada przypada „Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek”. Z tej okazji zorganizowano konkurs plastyczny dla klas młodszych. Przygotowaniem całego przedsięwzięcia zajęły się: Monika Filipiak, Marta Nowak-Bilińska, Karolina Wasielewska ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi wraz z panią bibliotekarką Stefanią Plewą z Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 1 w Krotoszynie.

 

Nagrodzono uczniów w następujących kategoriach:

Klasy pierwsze

I miejsce - Nadia Tomczak

II miejsce - Maja Krawczyk

III miejsce - Julia Wosiek

Klasy drugie

I miejsce - Maria Pacholczyk

II miejsce - Adam Klauza

III miejsce - Olaf Ruszkowski

Klasy trzecie

I miejsce – Laura Stawik

II miejsce – Pola Grześkowiak

III miejsce – Patrycja Dzierla

Wręczenie nagród odbyło się 6 listopada w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz książki. Spotkanie zakończyło się podziękowaniem oraz zaproszeniem do udziału w kolejnych konkursach.

Tego samego dnia, uczniowie uczęszczający do szkolnej świetlicy, kontynuowali obchody tego święta poprzez przebranie się za ulubioną postać z bajki oraz wspólne pieczenie pierniczków.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO