Kolejna runda rozgrywek piłki siatkowej dla drużyny Naszych młodziczek dobiega końca. Do rozegrania pozostał już tylko turniej w Pile, lecz mino tego już wiemy że UKS „Trójka” zwycięży w tym etapie rozgrywek tylko z jedną porażką na koncie.

 

            UKS „Trójka” był pierwszym gospodarzem II rundy. Nie byliśmy gościnni i nasze zawodniczki rozgromiły zespoły z Murowanej Gośliny oraz z Konina po 2:0. Różnica pomiędzy zespołami była znaczna co miało odzwierciedlenie w wynikach poszczególnych setów. W meczu z Murowaną Gośliną straciliśmy tylko 21 punktów (25:12; 25:9), natomiast w rywalizacji z Koninem 20 (25:12; 25:8). W ostatnim meczu Konin okazał się lepszy od Murowanej Gośliny.

            Drugi turniej odbył się w niedzielę w Murowanej Goślinie. Zawodniczki naszego UKS-u rozpoczęły od rewanżu z gospodyniami. Również tym razem nie daliśmy szans rywalkom pokonując je 2:0, tracąc w każdym secie 18 punktów. Kolejnym przeciwnikiem były zawodniczki z Piły. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i przez większość czasu jego trwania, oba zespoły grały punkt za punkt. Długie wymiany, ataki i obrony, bloki i asy serwisowe. W tym meczu nie brakowało niczego. Niestety przegraliśmy to spotkanie 1:2 po bardzo dobrej grze. Na koniec turnieju Piła zwyciężyła drugi mecz z gospodarzami 2:1.

            Trzeci turniej odbył się w Koninie. Rozpoczęcie zaplanowano na 8:45 – wczesna pobudka i długa droga nie wpłynęły jednak źle na zawodniczki. Po raz kolejny w tej rundzie nasze dziewczyny pokonały oby dwa zespoły w turnieju. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy Konin 2:0. Drugi mecz miał był rewanżem na zespole z Piły. I udało się! Pokonaliśmy Pilanki 2:0 w setach do 23 i 12 punktów. Z kompletem punktów wracaliśmy do domu.

            Kolejna runda zostanie rozegrana już w grudniu. Zapraszamy na mecze.

            Projekt jest realizowany przy pomocy Burmistrza Krotoszyna.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO