W DNIU 23 LISTOPADA 2017R. W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ  MISTRZOSTWA   MŁODZIEŻY   LOK   w  INFORMATYCE

 

SZKO ŁY  PODSTAWOWE – drużynowo:

1.SP nr 4 Krotoszyn  I -34 pkt/Micha ł  Tor,  Kacper Snela/   op  Sławomir Kramarz

2.SP nr 4 Krotoszyn  II -25pkt/Szymon Frońda, Alan Jochaniak/       -,,-

3.SP nr 1 Krotoszyn -23pkt/Olaf Tyrakowski, Rafał Kowal/ op Wiesław Wciórka

INDYWIDUALNIE

1.Snela Kacper SP4        17pkt                    10                           7

2.Tor Michał SP4 17pkt                    7                             10

3.Sobański Adrian SP 3       16pkt                    8                             8

4.Tyrakowski Olaf  SP 1       15pkt                    6                             9

5.Frońda Szymon SP 4       14pkt                    9                             5

6.JochaniaK Alan SP 4       11pkt                    5                             6

7.Kowal Rafał  SP 1       8pkt                      4                             4

Kl VII + gimnazja  - drużynowo:

1.SP nr 1 Krotoszyn 29pkt/ Maciej Sobański, Aleksandra Politowicz/op Wiesław Wciórka

2.SP nr 1 Krotoszyn  II 28pkt/Eryk Domagalski, Tomasz Wojtkowiak/                  - ,, -

3.SP nr 3 Krotoszyn  I 25pkt/Witkowski Kacper, Sobczyński Wiktor/ op  Tomasz Bartyzel

  1. SP nr 4 Krotoszyn 18pkt/Mateusz Sroka,  Borys Staszewski/ op Mirosław Krajka   

5.SP nr 3 Krotoszyn  II 12pkt/Jankowski  Dominik,  Tomasz Roszczak/op T.Bartyzel                                       

INDYWIDUALNIE

1.Politowicz Aleksandra SP 1       15pkt                    8                             7

2.StaszewskI Borys SP 4       14pkt                    10                           4

3.Domagalski Eryk SP 1       14pkt                    9                             5

4.Wojtkowiak Tomasz SP 1       14pkt                    6                             8

5.Sobański Maciej SP 1       14pkt                    5                             9

6.Witkowski Kacper SP 3       14pkt                    4                             10

7.Sobczyński Wiktor SP 3       11pkt                    7                             4            

8.Jankowski Dominik SP 3       9pkt                      2                             7

9.Sroka Mateusz SP 4       4pkt                      3                             1

10.Roszczak Tomasz SP 3       3PKT                     1                             2

                                                   

Przygotowanie zadań do Mistrzostw  oraz ich przeprowadzenie i ocena – Tomasz Bartyzel, Kierownik  Mistrzostw  Antoni  Azgier

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet