10 listopad 2017r. w naszej szkole był dniem refleksji nad historią Polski.


W przeddzień  obchodów Narodowego Święta Niepodległości świetlica szkolna również miała swój udział w kultywowaniu pamięci o wydarzeniach, które zmieniły historię naszej Ojczyzny. W ramach zajęć świetlicowych zorganizowano „ Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej”. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne śpiewając piękne patriotyczne utwory min: „Marsz Pierwszej Brygady”, „Wojenko, wojenko”, „Przybyli ułani pod okienko”, „Hej chłopcy bagnet na broń”. Po wyrównanej rywalizacji komisja konkursowa wyłoniła  zwycięzców : I miejsce zajęła Kasia Gieczewska z kl. IIIa, II miejsce uzyskał Bartek Kubiak z kl. IIa, III miejsce otrzymała Aleksandra Kulińska z kl. IIIa, w konkursie wyróżniono: Nadię Lubczyk z kl. II a , Karolinę Zawieję z kl. III c , Blankę i Emilię Krawczyk.z kl. III d. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe „ Legendy polskie”.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO