We wtorek 28 listopada klasy IVb i IVc udały się do Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego w Miliczu na Program Mikołajkowy pt. „W fabryce wyobraźni”.

 

               Elfy, zaprosiły nas do krainy Świętego Mikołaja, gdzie wyczarowują najpiękniejsze ozdoby choinkowe. Trafiliśmy do zachwycającej Komnaty Bombki, skrzącej się tysiącami szklanych kul. Tam na nas czekało ważne zadanie – odnalezienie magicznych bombek. Następnie uczestniczyliśmy w warsztacie zdobienia bombek i pierników, interakcyjnej lekcji muzealnej oraz pisania listów na poczcie Krainy Wyobraźni. Na zakończenie otrzymaliśmy od Świętego Mikołaja lizaki z ręcznej manufaktury i odwiedziliśmy sklepik Starej Bombkarni.

               Centrum Kreatywnej Edukacji nastawione jest na wszechstronny rozwój dziecka, budowany w oparciu o teorię Inteligencji Wielorakich, która zakłada istnienie kilku rodzajów inteligencji, operujących w szerokim spektrum ludzkiej aktywności. Podczas warsztatów integruje, uczy współpracy, inspiruje do krytycznego myślenia i kreatywnego działania. Motywuje i angażuje. Stawia wyzwania. Pobudza do aktywności i uwrażliwia. Wydobywa i uwalnia potencjał dziecięcych umysłów. 

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO