Z okazji Mikołajek klasa IV a i VII b 5 grudnia 2017 r. udała się na wycieczkę do Parku Trampolin JJ w Ostrowie Wielkopolskim. Celem wycieczki było wyrobienie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego, rozwijanie zainteresowania sportem, integracja  klasy i dobra zabawa.

Uczniowie po zapoznaniu się z regulaminem i krótkiej rozgrzewce poprowadzonej przez trenera z  radością skakali na trampolinach. Do dyspozycji młodych akrobatów były różnego rodzaju trampoliny, baseny z gąbkami, drabinki, piłki, ścianki wspinaczkowe, boisko do gry w nogę i kosza oraz  poducha powietrzna, która cieszyła się największym zainteresowaniem.

Część uczniów wykazała się umiejętnością wykonywania różnego typu salt i przewrotów, inni woleli spokojne skoki. Wszyscy w pełni zrelaksowani wrócili do Krotoszyna.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO