Okres przedświąteczny w świetlicy szkolnej, był czasem radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Dzieci, aby poczuć magię zbliżających się świąt ,przystroiły świetlicę oraz wykonały piękne ozdoby choinkowe. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli również  w licznych konkursach świetlicowych tj. „Świetlicowy kalendarz adwentowy”, „Świąteczny stroik”, „Kartka Bożonarodzeniowa”, oraz „Konkurs kolęd i pastorałek”.

Laureatami konkursu, którzy wykazali się umiejętnościami plastycznymi byli: Nikola Lesznik z kl.VB, Mikołaj Ostój z kl. VIIb, Aleksandra Kulińska z kl.IIIa, Zofia Franka z kl.IIIb ,Maria Pacholczyk z kl.IIa. Szczególną radość sprawiło dzieciom wspólne, świetlicowe kolędowanie. Najpiękniej wyśpiewały kolędy: Nadia Lubczyk z kl. IIa, Hanna Paszek z kl. IIIb ,Karolina Zawieja z kl.IIIb, Oliwia Drońska z kl.IVc , Bogumiła Kaźmierczak z kl.IIIc , Emilia i Blanka Kraczyk z kl,IIId ,Olga Sobczyńska z kl.III a, Maria Pacholczyk z kl.IIa., Roksana Szopińska z kl. Vb, Aleksanda  Piekarz z kl.Vb .

Świątecznymi ozdobami wykonanymi w świetlicy, dzieci obdarowały swych bliskich, aby w ten sposób zanieść do swoich domów,  iskierkę świetlicowej, świątecznej radości. Uczniowie postanowili również, w odpowiedzi na prośbę redakcji „Teleexpressu”, przesłać bombki , które ozdobiły telewizyjną choinkę.

 

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO