Jeden ze znanych cytatów patrona naszej szkoły św. Jana Pawła II był mottem przewodnim uroczystości szkolnej z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowanej w dniu 23 stycznia 2018 roku przez uczniów klas pierwszych z wychowawcami i nauczycielami: Anna Werner, Joanna Pachciarz, Elżbieta Mieloch, Karolina Bączkiewicz, Iwona Ciesiółka, Marta Nowak – Bilińska oraz praktykantka Patrycja Jerzycka.

 

Uroczystość poprzedziła wizyta policjanta dzielnicowego sierż. sztab. Tomasza Zmyślonego, wprowadzonego przez panią dyrektor Mariolę Kaźmierczak, który w trosce o bezpieczeństwo i ku przestrodze, przeprowadził z gośćmi krótką pogadankę na temat zagrożeń i oszustw, z jakimi mogą spotkać się obecnie starsi ludzie.

Następnie uczennice klasy siódmej w rytmie Marsza Radetzky'ego wprowadziły na salę gimnastyczną pierwszoklasistów, którzy na zaproszenie pani dyrektor radośnie na nią wkroczyli, by przedstawić ukochanym Babciom i Dziadkom swoje talenty i zdobyte umiejętności w wierszach, piosence i tańcach, a także grze na dzwonkach i skrzypcach.

Po części artystycznej dzieci wręczyły Swoim Dostojnym Gościom przygotowane prezenty – wyjątkowe serduszka z serc płynącymi życzeniami, którym towarzyszyły całusy, uściski i łzy wzruszenia.

Piękne wystąpienia dzieci w przepięknie udekorowanej sali, a przede wszystkim w wyśmienitej atmosferze i radosnych owacjach zaproszonych gości, a także doskonałej i miłej atmosferze przy kawce, herbatce i słodkościach, o które zadbali rodzice uczniów, to słowa, którymi można określić, w jaki sposób przebiegła cała uroczystość.

Dziękujemy za obecność wszystkim zaproszonym Gościom.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO