W piątek 09.02.2018 r. klasa V b świętowała zakończenie pierwszego półrocza i jednocześnie początek ferii zimowych. Z tych okazji uczniowie przygotowali zabawę dyskotekową, przynieśli jedzenie oraz napoje, ustawili ławki i krzesła, a także ustalili muzykę, przy której będą tańczyć.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 17:00 i trwała nieprzerwanie do godziny 19:30. Parkiet nie pustoszał, chłopcy i dziewczęta popisywali się znajomością kroków tanecznych lub spontanicznym wyczuciem rytmu, a na jedzenie praktycznie nikt nie miał czasu. Wszyscy znakomicie się wspólnie bawili, co zresztą widać na zdjęciach i już zaczęli planować kolejną edycję. Dziękujemy Pani Dyrektor za umożliwienie zorganizowania dyskoteki, a także rodzicom za pomoc w przygotowaniach i opiece.

Michał Wojciechowski.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO