Dobiegł końca sezon rozgrywkowy o Mistrzostwo wielkopolski w kategorii młodziczek dla zawodniczek UKS Trójka Krotoszyn. Sezon o tyle wyjątkowy, że po raz pierwszy Nasz zespół przystąpił do rywalizacji razem z zawodniczkami UKS Polon Krotoszyn w składzie. Zespół uplasował się na 21 miejscu w województwie.

 

                System rozgrywek spowodował, że już po pierwszej rundzie zespół nie miał możliwości rywalizować o wysokie miejsca. Po odniesieniu dwóch zwycięstw oraz czterech porażek, pozostało Nam walczy co najwyżej o 19 miejsce.

                Druga runda to sukces za sukcesem. Dziewczyny zgrały się i zakończyły ten etap na pierwszym miejscu w grupie. Odnieśliśmy 5 zwycięstw i ponieśliśmy tylko jedną porażkę. Trzeci etap również obfitował w wiele sukcesów. Zajęliśmy w tej rudzie drugie miejsce odnosząc cztery zwycięstwa i ponosząc tylko dwie porażki. Zespół „Trójki” awansował do najwyższej grupy rywalizacji spośród zespołów walczących o miejsca 19-32.

                Etap finałowy to niestety dla Naszego zespołu plaga kontuzji. Tylko jeden turniej zagraliśmy w pełnym składzie. Pozostałe dwa musieliśmy radzić sobie bez jednej środkowej bloku. W tej sytuacji szukaliśmy najlepszych dla Nas rozwiązań taktycznych. We wszystkich meczach tej rundy odnieśliśmy 2 zwycięstwa ponosząc cztery porażki.

                Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” występował w następującym składzie: rozgrywającą Maria Biegańska, przyjmujące – Oliwia Wosiek, Aleksandra Szczotka, Zuzanna Musiał, Nina Staszewska, atakujące – Zuzanna Sobańska, Patrycja Gmerek, środkowe – Zuzanna Ochmann, Wiktoria Wożniak, libero - Wiktoria Fabiś.

                Start w rozgrywkach nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie Urzędu Miasta Krotoszyn, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 z OI w Krotoszynie Marioli Kaźmierczak. Za wszystko bardzo dziękujemy.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO