Trzecie miejsce zajęła szkolna drużyna piłki siatkowej w Mistrzostwach Powiatu krotoszyńskiego w mini siatkówce dziewcząt.

 

                Turniej był bardzo wyrównany i wszystkie pojedynki kończyły się tie-break’ami. Niestety w żadnym z nich nie potrafiliśmy przechylić szali zwycięstwa na Naszą stronę. Nasze uczennice przegrały zatem z zespołami Szkoły Podstawowej nr 8 a następnie Szkoły Podstawowej nr 7. Warto zwrócić jednak uwagę, że rywalizowaliśmy z zespołami, które pracuję w systemie klas sportowych, a i tak zawodniczki „Trójki” podjęły z rywalkami walkę.

                Skład zespołu: Aleksandra Bochyńska, Juli Cieplik, Vanessa Gnap, Dominika Gmerek, Katarzyna Jarzembska, Amelia Jerzycka, Oliwia Kaczała, Maja Nowacka.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO