21 marca naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość, był nim sierżant Pyrek – maskotka Wielkopolskiej Policji. Niezwykły gość przybył do nas wraz z st. sierż. Bartoszem Karwikiem.

 

W tym miłym, a jedocześnie bardzo pouczającym spotkaniu uczestniczyły wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I-III. Celem spotkania dzieci z Pyrkiem było zapoznanie ich – a w przypadku wielu dzieci tylko utrwalenie – z zasadami bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach takich jak: poruszanie się po drodze do szkoły i domu, spotkanie z nieznajomym. Zaproszeni goście udzielili wielu cennych informacji i rad wdrażających dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne i innych. Dzieci z radością uczestniczyły w zabawie z sierżantem. Wspólny taniec wywołał uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodki upominek oraz zrobiły sobie z sierżantem Pyrkiem pamiątkowe zdjęcie.

Przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za wizytę i obiecujemy, że zdobyta wiedza będzie wykorzystana przez dzieci w codziennych sytuacjach.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO