×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2012_2013/Zdrowe_sniadanie.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2012_2013/Zdrowe_sniadanie

W naszej szkole dbamy o zdrowe odżywianie. W celu poszerzenia wiedzy na ten temat zostały przeprowadzone liczne pogadanki. Uczniowie klas 1a i 1b SP uczyli się wykonywać sałatki warzywno- owocowe. W ten sposób dowiedzieli się jak łatwo wzbogacić swoje posiłki w cenne witaminy, a sałatki które przygotowali były pyszne i kolorowe. Uczniowie klas IV - VI na godzinach wychowawczych wspólnie zjedli z apetytem zdrowe śniadanie. Uczennice gimnazjum działające w szkolnym kole PCK przedstawiły informacje na temat korzyści spożywania drugiego śniadania dla uczniów.

{gallery}2012_2013/Zdrowe_sniadanie{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO