W dniu 24 maja 2014 roku w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się festyn szkolny. Tegoroczny festyn zorganizowany został pod hasłem: „Szkoła i Rodzina to jedna drużyna”.


Podczas festynu uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności kulinarnych w programie „Gotujmy razem”, gdzie gościem specjalnym była nasza krotoszyńska pani Gessler, w którą wcieliła się nauczycielka naszej szkoły. Uczniowie klas I-III pokazywali swoje umiejętności wykonując kanapki, natomiast uczniowie klas IV-VI wykonywali sałatki owocowe i warzywne. Na festynowej scenie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje zdolności artystyczne: wokalne i taneczne. Rodzice wspólnie z uczniami zmagali się w konkurencjach sportowych oraz w teleturniejach: „Wiedzy o Rodzinie” oraz w teleturnieju „Jaka to melodia”. Wszystkim uczestnikom festynu dopisywał humor oraz dobra zabawa, każdy znalazł coś dla siebie. Punktem końcowym festynu była loteria fantowa.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet