19.09.2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie działający w Szkolnym Kole Caritas przeprowadzili akcję charytatywną „Kromka chleba dla sąsiada”. Żywność zbierano w sklepie „Biedronka” przy ulicy Ostrowskiej. Klienci z uśmiechem na twarzy i życzliwością przekazywali dary. Zebrano 3 kosze produktów, które trafią do osób potrzebujących.

kozal 001W piątek 12 czerwca 2015 roku odbyły się w naszej szkole dwie ważne uroczystości – odsłonięcie muralu z okazji 600-lecia Krotoszyna oraz wręczenie nagród w Powiatowym

Konkursie pod patronatem Burmistrza Krotoszyna, Starosty Krotoszyńskiego oraz Dziekana Dekanatu Krotoszyńskiego "Biskup Michał Kozal – Polak, Patriota, Męczennik".

ortografia 011Z zawiłościami polskiej ortografii i interpunkcji zmierzyli się 9 czerwca przedstawiciele szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w ramach szóstej edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego "Król ortografii". Rywalizacja, jak to zazwyczaj bywa w konkursach ortograficznych, polegała na odsłuchaniu i poprawnym zapisaniu tekstu dyktanda.

w grodzie krota 010W dniu 23 maja 2014 roku w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się festyn szkolny. Zorganizowany został pod hasłem: „W Grodzie Krota”. Tematyka festynu była zainspirowana czerwcowym jubileuszem 600 – lecia Krotoszyna.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet